Na jakiej podstawie ustalana jest cena pracy dyplomowej?

Ciężko jest nam podać konkretne ceny ze względu na to, że wycena jest dokonywana w oparciu o kilka czynników. Dopiero po zapoznaniu się ze wszystkimi szczegółami jesteśmy w stanie podać konkretną kwotę. Oczywiście sumy przez nas podawane są zwykle najniższymi cenami za jakie jesteśmy w stanie wykonać zlecenie. Zachęcamy jednak mimo wszystko do negocjacji gdyż jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów.

  • Objętość pracy – cena niezależnie czy chodzi o pracę licencjacką, inżynierską lub też magisterską jest uzależniona od ilości stron. Im większa ich liczba tym specjaliści muszą poświęcić więcej czasu.

  • Stopień skomplikowania – zdecydowanie więcej czasu i energii należy poświęcić pracom praktycznym aniżeli tym teoretycznym. Co więcej prace badawcze lub różnego rodzaju projekty wymagają też bardzo ścisłej wiedzy, za którą należy więcej zapłacić.

  • Język obcy – prace w języku obcym kosztują więcej aniżeli te pisane po polsku. Głównym powodem jest to, że czasami w przygotowaniu uczestniczyć musi dwóch specjalistów. Niekiedy wystarczy jeden, który posiada wiedzę zarówno z danej dziedziny jak i bardzo dobrze zna język, w którym praca powinna być napisana.

Wybierz doświadczenie!

1623

PRACE MAGISTERSKIE

1411

PRACE LICENCJACKIE

1689

PRACE INŻYNIERSKIE

4723

RAZEM

Prace Magisterskie Warszawa

Najlepsi specjaliści i konkrecyjne ceny.

Kontakt